Bofrost – Moet ik elke keer iets kopen?

diepvriesproducten
Bofrost is een onderneming waarbij u online diepvriesproducten kunt kopen. Uw eerste bestelling gebeurt via de website en daarna komt een medewerker maandelijks bij u aan de deur.

Na uw eerste bestelling zal Bofrost ongeveer maandelijks bij u langskomen. Zij brengen u van de bezoeksdatum op de hoogte via telefoon of per post. Er geldt echter geen aankoopverplichting dus u kan zeker tegen de verkoper zeggen dat u niets wenst.

Bezoek annuleren of verplaatsen

Wilt u een bezoek annuleren of verplaatsen dan dient u de klantendienst van uw plaatselijke Bofrost-vestiging hiervan op de hoogte te brengen. Het telefoonnummer van de vestiging vindt u achteraan uw catalogus of op de bezoeksaankondiging die u per post ontving.

Bofrost opzeggen

Het is de begrijpen dat u niet elke keer “Nee” durft te zeggen wanneer de verkoper langskomt, maar ondertussen zit uw diepvries overvol met producten die u niet eet. Wanneer u definitief wil stoppen met het aankopen van Bofrost producten dient u uw plaatselijke vestiging te contacteren. Hieronder vindt u de nodige contactgegevens van de Bofrost filialen in België.

Het kan ook zijn dat u telefonisch wordt benaderd om iets te kopen of om opnieuw ‘lid’ te worden, wanneer u dit niet meer wenst, kunt u uzelf afmelden via de website bel-me-niet-meer.be.

Hieronder een lijst van de bofrost filialen in België:

bofrost* Asse
Hof ter Bollebeeklaan 30
1730Asse (Mollem)
Asse@bofrost.be
bofrost* Brecht
Boudewijnstraat 17
2960Brecht
Brecht@bofrost.be
bofrost* Kontich
Michel Geysemansstraat 1B
2550Waarloos
Kontich@bofrost.be
bofrost* Houthalen
Centrum Zuid 2067
3530Houthalen
Houthalen@bofrost.be
bofrost* Zentrale Belgien
Wingepark 27 D
3110Rotselaar
service@bofrost.be
bofrost* Wijgmaal
Vaartdijk 55
3018Wijgmaal
Wijgmaal@bofrost.be
bofrost* Liège (Oupeye-Vivegnis)
Rue César de Paepe 43
4683Vivegnis
Oupeye-vivegnis@bofrost.be
bofrost* Assesse
Rue Ernest Matagne 1
5330Assesse
Assesse@bofrost.be
bofrost* Bastogne
Zoning Industriel II Ancienne Chaussée Romaine 2
6600Bastogne
bastogne@bofrost.be
bofrost* Strépy
Zoning Industriel Mon Gaveau 1
7110Strépy-Bracquegnies
Strepy@bofrost.be
bofrost* Zedelgem
Remi Claeysstraat 33
8210Zedelgem
Zedelgem@bofrost.be
bofrost* Drongen
Industriepark Drongen 17
9031Drongen
Drongen@bofrost.be

2 gedachten over “Bofrost – Moet ik elke keer iets kopen?”

    1. Beste,

      Bedankt voor je bericht.

      Je vindt alle informatie voor het opzeggen van dit product in het bovenstaande artikel. Jammer genoeg kunnen wij deze opzegging niet voor jou doen en dien je zelf contact op te nemen met het bedrijf in kwestie.

      Nog een fijne dag,

      Met vriendelijke groeten,
      sepastop.eu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *